Forum

Szukam Prywatnego Pożyczkodawcy

 

Andrzej D
 Andrzej D
(@Andrzej D)
Gość
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 1
Topic starter  

Informacje dla innych, niecierpliwych pożyczkobiorców:

• Tak jak wskazuje nazwa działu, jest to miejsce na ogłoszenie swoich potrzeb finansowych i poszukiwanie pożyczkodawcy.
• Proszę wszystkich o poszanowanie mojego jak i własnego czasu, poprzez nieudzielanie komentarzy sprzecznych z treścią/intencją, które mogą negatywnie wpłynąć na odbiór posta; np. "Jestem zainteresowany, chce 20 tysięcy na 100 rat".
Życzę wszystkim aby takowe potrzeby się spełniły, ale obawiam się że nie znajdziecie Państwo rozwiązania pod tym ogłoszeniem.
• Dziękuję za uwagę i wyrozumiałość.

Informacje dla przyszłego Pożyczkodawcy:

• Poszukuję wsparcia finansowego na stosunkowo niewielką kwotę, wstępnie interesuje mnie 2500 PLN. Jeżeli kwota ta okaże się być poniżej progu minimalnego, na którym opierasz swoje usługi (np. 10000 PLN) - nie skreśla to szans na podjęcie współpracy.
Jeśli nie zdecydujesz się na indywidualne podejście do mojej sprawy, {np. obniżając przy tym próg minimalny dla kompromisu, naturalnie na wynegocjowany procent, wyższy niż podstawowy} - będę skłonny do otrzymania większej kwoty niż wynosi moje zapotrzebowanie.
To byłaby pod względem finansowym, korzystniejsza opcja dla mojego 'portfela'. Znając realia z jakimi miałem styczność w kwestiach poboru jak i zwrotów pieniężnych - wobec popularnych instytucji, wiem jak bardzo rosną wymagania zdolnościowe wraz ze wzrostem kwoty pożądanej.
• Posiadam dochody, które co miesiąc wpływają na moje konto bankowe (polskie). Poza tym, posiadam kilka innych i znaczenie mniejszych wpływów niezależnych podatkowo. Naturalnie mogę udowodnić swoje możliwości finansowe przez np. eWyciąg. Doceniam jednak fakt, że nie wymagacie wszelkich zaświadczeń i poręczeń czy ingerencji osób trzecich (na podstawie innych ofert, znajdujących się na tej stronie).
• Moje najniższe przychody w miesiącu to średnio 3050 PLN a najwyższe 3800, przy czym najczęściej jest to 3400 PLN i taką kwotę możecie uznać za moje możliwości.
• Jestem posiadaczem kilku małych pożyczek, łączna kwota oscyluje w granicach 1000 PLN, jednak prywatne potrzeby i problemy - przyniosły ze sobą wydatki ponad teraźniejszy stan. Teoretycznie mógłbym poradzić sobie bez kolejnej pożyczki, jednak chciałbym 'skonsolidować' je wszystkie, poprzez spłatę jednorazową z waszą pomocą.
° Dodatkowy cel to emigracja zarobkowa, która przyczyni się do pewniejszej i szybszej spłaty.
Jestem wypłacalny i rozumiem jakie odsetki/procenty czekają mnie w przypadku udzielenia pożyczki.

Wszelkie dodatkowe informacje i prywatne szczegóły, podam podczas konwersacji mailowej pod adresem:

andrzejdziadyk@poczta.fm (w razie problemów, proszę o kontakt z administratorem strony, który najpewniej go szybko rozwiąże)

Jesli jesteś skłonny do przedstawienia oferty, proszę o komentarz zawierający opis i dane kontaktowe lub o bezpośredni kontakt na podany email.

Dziękuję za uwagę.


Cytat

Zostaw odpowiedź

Author Name

Author Email

Tytuł *

Preview 0 Revisions Saved
Share: